Dernek Sitesi v5

Dernek Sitesi v5
Tek Seferlik Ödeme ile...

Dernek Sitesi v5 Lisansı

Dernek Sitesi v5'e Aidat Takip Sistemi ile tek seferlik ödeme yaparak sahip olabilirsiniz. Böylece her yıl, ayrıca yazılım için ek ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Lisansınız Medya İnternet Telekom'dan web hosting hizmeti aldığınız sürece geçerliliğini sürdürür.

Dernek Sitesi v5 Lisansı
150
/TEK SEFERLİK

Dernek Sitesi v5 Özellikleri

Üstün özellikleri ve kolay yönetimiyle, en iyi dernek sitesi yazılımını keşfedin!

W3C ile doğrulanmış, temiz ve
W3C ile doğrulanmış, temiz ve "0" hata kodlama

Standartlara uygun!


W3C Markup Validation Service, kısaca W3C olarak bilinen ve web sitelerinin html kodlamalarını inceleyerek teknik standartlara uygun olup olmadıklarının tespitinde kullanılan uluslararası bir oluşumdur. Dernek Sitesi v5 teması, W3C'nin HTML Validator testinden "0" hatayla geçmiş, %100 temiz ve doğru kodlanmış profesyonel bir dernek sitesi scriptidir. Kısacası Google, dernek sitenizi çok sevecek ve zevkle indexleyecek.

Cepte, tablette, dizüstünde, masaüstünde üstün görünüm

%100 uyumlu mobil deneyim...


Günümüzde internet kullanıcılarının birçoğu artık sanal dünyayı cep telefonlarından veya tabletlerinden takip ediyor. Bu da web sitelerinde mobil görünümü önemli hale getiriyor. Dernek scriptleri içerisinde ilk responsive tasarıma sahip yazılım olan Dernek Sitesi v5, tüm cihazlarla uyumlu çalışır. Cepte sanki bir mobil uygulama kullanır gibi dernek sitenizde gezinirsiniz.

%100 uyumlu mobil deneyim...
Zengin modül ve bileşenlerle dernek sitenizi özgürce yönetin!
Zengin modül ve bileşenlerle dernek sitenizi özgürce yönetin!

Altyapı - Modüller - Bileşenler


 • Derneklere özel ana sayfa hızlı menüler
 • Sınırsız haber ve haber kategorisi ekleme
 • Editör yönetimi
 • Gelişmiş etiket ve arama sistemi
 • Güncel sosyal medya API altyapısı
 • AMP ile Google dostu hızlı mobil sayfalar
 • Sınırsız köşe yazarı ve yazı ekleme
 • Haber, galeri, video ve yazar sitemap'ler
 • Google PageSpeed: 100/100 kullanıcı deneyimi
 • Bootstrap tabanlı, responsive altyapı
 • Masaüstü, mobil... Tüm tarayıcılarla uyumlu!
 • W3C ile doğrulanmış, temiz ve "0" hata kodlama
 • "Sürükle-Bırak" ile bir tıkla blok sıralama
 • Shema.org ile zengin arama sonuçları
 • Responsive Embed ile sorunsuz video gösterimi
 • Cepten, tabletten miPanel ile içerik yönetimi
Ödemelerinizi takip edin, tek/toplu borç hatırlatma SMS'i gönderin!

Üstün özellikleriyle Aidat Takip Sistemi


Aidat Takip Sistemi ile üye kayıtlarını, borç/ödeme/bağış hesaplarını, tek bir yazılımda toplayabilir ve sisteme internetin olduğu her yerden rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz. Gelişmiş miPanel ara yüzü sayesinde işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilir, borç ve ödeme tablolarını Excel'e aktarabilirsiniz. Borç Tahakkuk, Ödeme Bildirimi ve Bağış makbuzlarınızı tek tıkla ekrana getirebilir, hazır makbuz şablonları sayesinde yazıcıdan çıktı alabilirsiniz.

Üstün özellikleriyle Aidat Takip Sistemi

Dernek Sitesi v5'e Aidat Takip Sistemi ile birlikte sahip olun!

Aidat Takip Sistemi Özellikleri

Üye Kayıtları

Üyelerinizi tek bir veri tabanında toplayın. Üyelerinize ait detaylı bilgileri güvenle saklayın ve dilediğiniz yerden erişin.

Borç/Ödeme/Bağış

Üyelerinize ait tüm borç, ödeme ve bağış bilgilerini tek merkezden kontrol edin. Gelir yönetimi ile gelirlerinizi artırın.

Toplu SMS

Borçlu üyelerinize borç hatırlatıcı SMS gönderin. Özel gün ve haftalarda üyelerinize toplu tebrik SMS'i gönderin.

Dernek Sitelerine Özel miPanel Hosting

ÇOK SATAN
80 /YIL

STANDART

SATIN AL
ÜCRETSİZ ALAN ADI KAYIT / TRANSFER
200 /YIL

LİMİTSİZ

SATIN AL

Dernek Sitesi v5 yazılımına özel, optimize edilmiş üstün sunucular

miPanel Hosting Özellikler

Ücretsiz Alan Adı

Kampanyalı paketleri satın alın, alan adınızı ücretsiz kaydedin!

Cloud Hosting Altyapısı

CloudLinux güçlü bulut yapısı ile kesintisiz, hızlı ve güvenli hosting!

SSD Disk=Performans

Web siteleriniz, SSD disk ile %500 daha yüksek performansa sahip olur.

LiteSpeed ile Yüksek Hız

LiteSpeed Server teknolojisi ile maksimum hızda açılan sayfalar!

Hızlı Destek

Destek ekibimize 7/24 destek talebi gönderebilirsiniz!

miBack Yedekleme

Özel miBack yedekleme hizmeti ile siteleriniz güvende!

Dernek Sitesi v5 Demo

Dernek Sitesi v5 site ara yüzü ve miPanel demosunu inceleyin, test edin!

Demo Linkleri

miPanel demo yönetici bilgileri sadece SMS ile gönderilmektedir.

DEMO SİTE DEMO PANEL

Sıkça Sorulan Sorular

Dernek Sitesi v5 hakkında sipariş öncesinde sıklıkla sorulan sorulara verilen cevaplara göz atın!

Hayır. Tüm yazılımlarımız tek seferlik ödeme ile satılmaktadır. Sadece ilk lisans siparişinizde ödeme yapıyorsunuz. Sonraki yıllar için herhangi bir yazılım yenileme ücreti talep etmiyoruz.
Malesef hayır. Medya İnternet yazılımları özel bir bulut altyapıda çalışmaktadır. Sunucularımızın yazılımlarımızla en iyi performansla çalışacak şekilde optimize edilmiş olması, güvenliğin üst düzeyde sağlanması, yazılımlarımızın lisanssız kullanımının önüne geçmek ve tüm yazılımlarımızı sürekli güncellemek amaçlarıyla, yazılımlarımızı bir script olarak müşterilerimize veremiyoruz ve başka hostinglerde barındırmıyoruz.
Firmamızla diyelim ki iki yıl kadar çalıştınız ve herhangi bir nedenle ayrılmaya karar verdiniz. Yazılımımızı size vermeyeceğimiz için sitenize verdiğiniz emekler elbette ki yok olmayacak. Bu durumda (ki çok nadir karşılaşırız) firma olarak sitenize yüklediğiniz tüm içeriklerin görsellerini ve veritabanı yedeklerini size sıkıştırılmış dosya halinde gönderiyoruz. Bu veri yedeklerini dilediğiniz yazılıma entegre ettirerek sitenizin geçmiş içeriğiyle yayınına devam etmesini sağlayabilirsiniz.
Yazılımımızın barındırıldığı ana hosting hesabı için müşterilerimize herhangi bir panel ve FTP şifresi vermiyoruz. Ancak miPanel Hosting hizmeti alan müşterilerimize paket limitleri dahilinde alt alan adı (sub.orneksiteadi.com) açılabilmektedir. Bu alt alan adı, ana siteden bağımsız olarak cPanel ve FTP erişimine açıktır. Sitenizin altında farklı içerikler için uygulamalar kurmak isterseniz, bu hizmetimizden özgürce yararlanabilirsiniz.
100 TL/Tek Seferlik bir ücret ile sitenizin footer (alt) alanındaki Medya İnternet markasını ve linkini kaldırabilir veya istediğiniz marka ve linki yerleştirebiliriz. Yine dilerseniz panelinizdeki miPanel markası yerine kendi markanızı da yerleştirebiliyoruz.

Özel Koşullar

Dernek Sitesi v5 hizmeti ile ilgili özel koşulları inceleyin.

Genel Hizmet Koşulları

Tüm web hosting paketlerimiz için Hizmet Sözleşmesi yanında aşağıda yer alan özel koşullar da geçerlidir.


Web Yazılım Hizmeti Kullanım Koşulları

Hazır web sitesi yazılımlarımızdan herhangi birini alan kullanıcılarımız, aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılır:

 • Web yazılımlarının her türlü hakları tamamen Medya İnternet Telekom'a aittir. Bu yazılımlardan herhangi birinin lisansını almak, müşteriye tüm kullanım haklarını da almış olmayı sağlamaz. Lisans hizmeti, yazılımın web sitesi üzerinden kullanımı içindir. Kullanıcı, Medya İnternet Telekom'dan web hosting hizmeti aldığı süre kadar bu lisansı kullanarak web sitesini yönetme hakkı elde eder. Kullanıcıya hiçbir şekilde yazılım dosyaları verilmez, yazılımın kodları kullanıcı ile paylaşılmaz.
 • Web yazılımlarımız, özel cloud altyapı üzerinde hizmet vermektedir. Yukarıdaki lisans koşulları gereği, kullanıcıya bu altyapıya ait hiçbir FTP, hosting paneli, veritabanı erişimi vb. bilgiler verilmemektedir.
 • Web yazılımlarımıza ait tema versiyonları, birbirinden bağımsız satılmaktadır. Bir versiyonu almış olmak, yazılımın yeni versiyonunu kullanma hakkı vermez. Her tema lisansı ayrıca satın alınmalıdır. Medya İnternet Telekom, uygun gördüğü durumlarda, kampanyalar düzenleyerek tema lisans yükseltmelerinde %40'tan fazla olmamak kaydıyla indirimler yapabilir.
 • Web yazılım lisans işlem ücreti, sadece yazılımın kurulum ve yapılandırmasını kapsar. Logo, banner, slider vb. tasarımları, içerik güncelleme, yazılımda olmayan bir özellik için modül veya bileşen kodlama, tema arayüzünde HTML veya CSS değişikliği gerektirecek çalışmalar gibi işlem ve uygulamalar ayrıca ücrete tabidir. Medya İnternet Telekom, kullanıcıya 2 adet revizyonsuz slider tasarımı ve sabit 5 içerik girilmesi gibi işlemleri, uygun olduğu durumlarda iyi niyete dayalı olarak gerçekleştirebilir.
 • Yenileme süresi sonunda web yazılım lisansını yenilemeyen kullanıcı, web sitesinin tüm yedeğini veya kısmi dosyalarını tlep edemez. Bu durumda Medya İnternet Telekom, web sitesine kullanıcının girdiği içerik veritabanını (haber, galeri, makale vs.) ve yüklediği görsel dosyaları sıkıştırılmış yedek olarak kullanıcıya teslim eder.
 • Web yazılımlarının footer alanında yer alan marka adı ve link adresinin kaldırılması veya değiştirilmesi 100 TL / Tek Seferlik ücrete tabidir. Bu işlem ücretsiz yapılmamaktadır.

Web Hosting Hizmeti Kullanım Koşulları

Web hosting paketlerimizden herhangi birini alan kullanıcılarımız, aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılır:

 • Tüm paketlerimiz için hesap başına e-posta kotası 250 MB'dir. E-Posta gönderim limiti 100 adet/saate kadardır. Medya İnternet, saatlik gönderimlerde değişikliğe gidebilir.
 • Paketler dosya paylaşımı, veri deposu, yedekleme gibi web hosting kavramına aykırı düşecek amaçlar için kullanılamaz.
 • Paketler toplu / spam e-posta gönderimleri için kullanılamaz. Medya İnternet gerekli gördüğünde saatlik gönderimlerde kısıtlamaya gidebilir.
 • Bireysel hosting paketleri paylaşımlı hosting paketleridir ve CPU kullanımı paket özelliklerinde verilen CPU limitleri kadardır. Paketlerde verilen yüksek CPU limitleri, sadece anlık yüksek CPU ihtiyaçlarını karşılamak içindir. Bir işlemin 10-15 saniyelik anlık CPU kullanımını aşması veya yüksek kullanımın, aynı kaynakları kullanan sunucudaki diğer sitelere zarar vermesi durumunda, belirtilen CPU limitleri Medya İnternet Telekom ekibi tarafından düşürülebilir.
 • Paketlerde belirtilen limitlerden daha yüksek anlık CPU ihtiyaçları için portal hosting paketleri, bulut sunucu veya dedicated (kiralık) sunucu hizmetleri kullanılmalıdır.
 • Eposta kotasi için belirlenen limitler, web hosting disk alanı limitlerinizin içerisindedir. Eposta hesaplarının disk kullanımı, paketlerin Disk Alanı limitlerinin üzerinde olmamalıdır.
 • Ücretsiz site taşıma hizmeti için %100 taşıma garantisi verilememektedir.

Ücretsiz Alan Adı Kampanya Koşulları

Ücretsiz alan adı kaydı ve transferi ile ilgili paket kampanyalarımız için aşağıdaki koşullar kabul edilmiş sayılır:

 • Ücretsiz Alan Adı kampanyası yeni bir hosting hizmeti satın alındığında ve bu hizmet ile birlikte kullanılmak üzere geçerlidir.
 • Ücretsiz Alan Adı kampanyası sadece .com .net .org .bel.tr ve .org.tr kayıtlarında geçerlidir.
 • Kampanya sadece 1 yıllık hosting paketi alımlarında ve 1 adet alan adı için geçerlidir.
 • Kampanya sadece yeni hosting siparişleri için geçerlidir. Yeni siparişlerde kullanılmayan kampanya hakkı farklı zamanlarda kullanılamaz, diğer kampanyalarla birleştirilemez.
 • Takip eden yıllarda yenileme sırasındaki domain yenileme ücretleri geçerlidir.
 • Hosting paketi iadelerinde domain ücreti paket ücretinden düşülmektedir.